قوانین

۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت حساب کاربری و سپس عضویت در وبسایت  مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

*

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده ومسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۲

فرایند خرید از وبسایت  توسط کاربر به  شرح  زیر است:

قسمت اول: بازدید از محصولات  و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط  سیستم وبسایت

قسمت چهارم: نمایش فایل دانلودی ،و دانلود توسط شما

*


چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود ، پس از رخ دادن هرگونه مشکل در فرایند خرید

سفارش شما به صورت یکطرفه  باطل خواهد شد.

۳

حق امتیازو ثبت کلیه آموزش ها و محصولات منتشر شده در این وبسایت برای تهیه کننده اثر محفوظ است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب ، غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

۴

کاربر نباید در سایت  اظهاراتی در قالب کامنت و… بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله عضویت آنها در سایت لغو شده  و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان بازگشت داده  نمی‌شود.

همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به معصومه برادران می باشد . این سایت در زمینه ی آموزش بازاریابی و فروش و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.