قوانین

۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت حساب کاربری و سپس عضویت در وبسایت  مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

*

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده ومسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۲

فرایند خرید از وبسایت  توسط کاربر به  شرح  زیر است:

قسمت اول: بازدید از محصولات  و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط  سیستم وبسایت

قسمت چهارم: نمایش فایل دانلودی ،و دانلود توسط شما

*


چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود ، پس از رخ دادن هرگونه مشکل در فرایند خرید

سفارش شما به صورت یکطرفه  باطل خواهد شد.

۳

حق امتیازو ثبت کلیه آموزش ها و محصولات منتشر شده در این وبسایت برای تهیه کننده اثر محفوظ است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب ، غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

۴

کاربر نباید در سایت  اظهاراتی در قالب کامنت و… بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله عضویت آنها در سایت لغو شده  و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان بازگشت داده  نمی‌شود.

همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.