چطور با سماجت مشتری هارا فراری بدیم؟

5
(1)

همه یا بهتره بگم اکثر ما تجربه ی مواجه شدن با فروشندگان سمج رو داشتیم و از آزاری که این فروشنده ها به مشتری وارد میکنن آگاه هستیم .

خیلی از این فروشندگان سماجت را با پیگیری کردن اشتباه میگیرند و به طور ناآگاهانه باعث رنجش و آزردگی مشتریان میشوند . اما این انتهای ماجرا نیست و این موضوع راه خود را به تبلیغ بد علیه شما باز میکند و شما ناخواسته باعث آشفتگی اوضاع کسب و کار خود می شوید.

چون بنا بر تحقیقات انجام شده هر  مشتری ناراضی ، نارضایتی خود را حدودا به 16 نفر انتقال میدهد ( البته این آمار برای مشتریان ناراضی خانوم به 40 نفر هم میرسد ) که به صراحت میتوان گفت که 71 درصد این نارضایتی ها فقط و فقط به دلیل رفتار ناشایست با مشتری اتفاق می افتد که سماجت هم جزو این لیست میباشد.

اما تمام این مشکلات به واسطه ی آموزش فروش حتی در حد ابتدایی توسط فروشندگان قابل حل خواهد بود.

من در این پادکست موارد و نکته هایی رو توضیح دادم که باعث میشه شما تبدیل شدن خودتون به یک فروشنده ی سمج جلوگیری کنید  و باعث فراری شدن مشتریان نشوید.

پیشنهاد میکنم این پادکست رو از دست ندید

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا 1

هنوز به این پست رای ندادی!!!!

معصومه برادران

من معصومه برادرانم و در این سایت، ایده‌ها و تجربیاتم رو در مورد کسب‌ و کارهای کوچک و خونگی با شما به اشتراک می‌گذارم. مطالب اینجا در ساختن یک کسب و کار و خلق یک زندگی جدید و بهتر یاور شماست. توی دنیای سایتم همراه من باش تا از کوچک شروع کنیم و بزرگ موفق بشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا